Město a Městský úřad Sezimovo Ústí, Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí | tel.: 381 201 111 | e-mail: posta@sezimovo-usti.cz | IČO: 00 252 859 | datová schánka: h76j9ss
přeskočit hlavní navigaci
novinky úřední deska

Rekonstrukce chodníku před MŠ

O prázdninách provedli zaměstnanci organizace rekonstrukci chodníku před MŠ "Zahrádka" v Kaplického ulici v celkových nákladech 80 tis. Kč

Rekonstrukce chodníku Husovo náměstí

V červnu letošního roku provedli zaměstnanci také rekonstrukci části chodníku na levé straně Husova náměstí v celkových nákladech 150 tis. Kč

Rekonstrukce části chodníku v Průmyslové ulici

V červnu letošního roku následovala rekonstrukce části chodníku v Průmyslové ulici (ulice Svépomoc-Dukelská ulice). Rekonstrukce byla provedena zaměstnanci Správy města v celkových nákladech 280 tis. Kč

Rekonstrukce chodníku a kanalizace vnitroblok Jiráskova ulice

V květnu a červnu letošního roku provedli zaměstnanci Správy města rekonstrukci chodníku a kanalizace ve vnitrobloku Jiráskova ulici v celkových nákladech 350 tis. Kč.

Rekonstrukce chodníků a rozšíření parkovacích míst

V rozpočtu Správy města schváleného zastupitelstvem města je i v letošním roce zahrnuta řada rekonstrukcí chodníků a rozšíření parkovacích míst, a to v celkových nákladech 2,1 mil. Kč.

Nové bytové vodoměry s radiovým odečtem

Počátkem roku 2012 byla provedena první realizace dodávky a montáže nových bytových vodoměrů ENBRA ER-AM s radiovým odečtem. Současně s montáží bylo odbornou firmou provedeno zaškolení zaměstnance naší organizace s odečtovou sadou. Nový typ bytových vodoměrů byl postupně namontován do všech bytů.

Nové kolostavy v Sezimově Ústí

Při rekonstrukci chodníků v Nerudově ulici a Školním náměstí se objevily nové kolostavy, které vyrobili ve vlastní režii zaměstnanci Správy města.

Oprava části turistické cesty na Kozí hrádek

Při loňských povodních na Kozském potoku došlo k podemletí a zničení části turistické cesty na Kozí hrádek (červená turistická cesta). Přestože byl přístup pro techniku na tento úsek velmi obtížný, provedla Správa města ve spolupráci se SMLT Tábor opravu a rozšíření zničeného úseku cesty.

Rekonstrukce vstupních vrat

V průběhu února provedli zaměstnanci Správy města rekonstrukci vstupních vrat do Fierlingerovy vily.

Opět vandalismus, nikoliv úřední

Počátkem minulého roku jsme byli v diskuzním fóru kritizováni, že kácíme tůje nad zahrádkářskou kolonií u hlavní silnice E55 a ničíme protihlukovou stěnu.

Kam odložit vánoční stromky?

Správa města žádá občany, aby po tom, co "doslouží" jejich vánoční stromek, jej odkládali ke stanovištím komunálního odpadu. Pomůžete tím k lepší likvidaci stromků. Děkujeme.

Stanoviště na tříděný odpad v novém

V roce 2014 došlo k úpravám a výstavbě nových stanovišť.
stránka
 
úřední hodiny měú


PONDĚLÍ 8:00 - 11:00
STŘEDA 14:00 - 17:00


administrace