Město a Městský úřad Sezimovo Ústí, Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí | tel.: 381 201 111 | e-mail: posta@sezimovo-usti.cz | IČO: 00 252 859 | datová schránka: h76j9ss
přeskočit hlavní navigaci
novinky úřední deska

Chodník u Petrklíče

vybudování nového propojovacího chodníku u "Petrklíče"

Změna stanoviště

Změna stanoviště kontejnerů na zpětný odběr malých elektrospotřebičů z ulice 9. května (před školní jídelnou 1. ZŠ) do ulice Okružní (před zastávkou ČD).

Opět černé skládky ve městě

S příchodem teplejšího počasí se opět ve větší míře objevily černé skládky po městě.

Hlášení závad on – line

Internetové stránky Města Sezimovo Ústí v sekci Správa Města Sezimovo Ústí jsou rozšířeny o novou webovou aplikaci pro hlášení závad ve městě s jednoduchou obsluhou.

Příprava vánočních stromů ve městě

V neděli začíná adventní čas a v celém městě se rozsvítí vánoční výzdoba. Součástí výzdoby je vánoční osvětlení kašny a čtyř vánočních stromů, které zajišťuje naše organizace.

Odklízení podzimního listí ve městě

Dříve než město pokryje sníh, musí naše organizace odklidit z veřejných prostranství spadané listí. Letošní sběr listí probíhal sice již v průběhu října, bohužel nepřišly žádné mrazy, a tak jsme odklízeli listí postupně zejména z náměstí a frekventovaných chodníků, komunikací a veřejných prostranstv

Nové užitkové vozidlo Správy města

Od října můžete potkávat ve městě nové vozidlo v barvách naší organizace. Jde o lehké užitkové vozidlo v kategorii N1 3S VZR, které na základě výběrového řízení dodala ostravská firma I - Tec Czech spol. s.r.o.

Rekonstrukce veřejného prostranství před ZŠ 9. května

Další rozsáhlejší oprava veřejného prostranství a oprava chodníků z rozpočtu města byla realizována v září.

Odpadkové koše ve městě

V poslední době jsme obdrželi řadu dotazů na vyvážení odpadkových košů v našem městě. Věřili byste, že našem městě je v současné době umístěno 165 ks odpadkových košů, které se v letech 2013 – 2014 podařilo z velké části vyměnit za nový vzhlednější typ.

Rekonstrukce chodníku na Školním náměstí

Vývoj hospodaření města umožnil pokračovat i v letošním roce v rozsáhlejších opravách chodníků a veřejných ploch města.

Opět černé skládky ve městě

Přestože město a naše organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na zabezpečení provozu sběrných dvorů, stanovišť separovaného odpadu a přistavování velkoobjemových kontejnerů, je stále mnoho občanů, kteří likvidaci odpadů z domácnosti řeší odložením nepotřebného nábytku a věcí před dům, ve

Obnovování vodorovného značení

V několika posledních týdnech pracovníci Správy města obnovují vodorovné dopravní značení. Děkujeme všem účastníkům dopravního provozu za schovívavost při omezení.
stránka
 
úřední hodiny měú
PONDĚLÍ 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ÚTERÝ 13:00 - 15:00
STŘEDA 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ČTVRTEK 13:00 - 15:00
PÁTEK 8:00 - 11:30
kontakty podatelna
telefon: 381 201 111 e-mail: posta@sezimovo-usti.cz datová schránka: h76j9ss
administrace